2024 nieuws bij Alpha High End
Overzicht van de merken aan ons assortiment
Zoals u weet, streeft het team van Alpha High End er altijd naar om voortdurend nieuwe en innovatieve producten en merken te ontdekken. Wij zijn vaak de eersten die deze op de Belgische hi-fi-markt introduceren, wat onze steeds groeiende klantenkring enorm waardeert.
In 2024: introductie van uitzonderlijke hi-fi-merken en producten
LAB 12 :

Dit Griekse bedrijf is gevestigd in Athene en staat al zo’n tien jaar onder leiding van de getalenteerde ontwerper Stratos Vichos. Altijd gedreven door creativiteit, legt hij de nadruk op kwaliteitsproducten waarin buizen centraal staan, en dat allemaal tegen zeer redelijke prijzen
Hoewel de naam Grieks is en “ervaring” betekent, werd dit Italiaanse bedrijf in 1994 opgericht door drie vrienden die zakenpartners werden (Gaetano, Gianni, Paolo). Samen hebben ze het “Inpol”-circuit ontwikkeld, dat verfijnd design combineert met uitzonderlijke geluidskwaliteit
Wadax :
Dit Spaanse bedrijf, gevestigd in Madrid, is sinds 1997 een pionier op het gebied van digitale-naar-analoge conversie, onder leiding van Javier Guadelajara. Sinds 2010 bieden ze producten van topklasse. Onlangs hebben we de Studio Master aan ons assortiment toegevoegd, en we zijn onder de indruk van de uitzonderlijke prestaties.
Magico:

Dit Amerikaanse merk uit Californië, opgericht door Alon Wolf, is een fabrikant van luidsprekers. Hun innovatieve benadering van LS-constructies heeft de industrie veranderd en wereldwijd bewondering gewekt bij luidsprekerfabrikanten. Dankzij hun distributeur heeft ons team deze unieke kans benut. Een bezoek aan een van onze auditoriums is zeker de moeite waard.
Davone :

Heel anders dan de vorige fabrikant ontwerpt Davone luidsprekers in organische, sculpturale vormen. Ze bieden een indrukwekkende en meeslepende luisterervaring.
Leema Acoustics :

Gemaakt in het Verenigd Koninkrijk en gedistribueerd door een belangrijke partner, maken deze nieuwe componenten indruk met hun krachtige geluid. De Neutron – en Graviton -modellen bieden een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
Matrix Audio :
Dit Chinese merk, opgericht in 2006, staat bekend om zijn uitzonderlijke streamers en converters. Met een verfijnde afwerking en gebruiksgemak worden hun producten, gedistribueerd door Reference Sounds, door ons team getest en goedgekeurd.
Shows in onze auditoriums in 2024
Het organiseren van evenementen gericht op high-fidelity blijft een onuitputtelijke bron van inspiratie om u kennis te laten maken met hoogwaardige geluidsreproductie… Dat is onze voornaamste ambitie. Deze shows bieden een ideale gelegenheid om in contact te blijven met muziekliefhebbers en audioliefhebbers. Ze vormen een platform voor verrijkende ontmoetingen, uitwisselingen tussen experts en beginners, originele demonstraties, nieuwe ontdekkingen en het delen van muziek uit alle genres – en dat alles in een warme sfeer. Wat wilt u nog meer?
Het hoogtepunt van het jaar was zonder twijfel de “Cost No Object Show” in Brasschaat, waar we met trots de beste producten van gerenommeerde fabrikanten presenteerden. Het evenement bereikte zijn hoogtepunt met de Magico M7, een luidspreker van 500.000 euro per paar. Tijdens dit uitzonderlijke evenement presenteerden we ook de Dan D’Agostino Relentless-serie en de Wadax Atlantis Reference Streamer DAC (ongeveer 800.000 euro).
Wat aanvankelijk een “onmogelijke missie” leek, werd werkelijkheid dankzij een voorbeeldige samenwerking. We willen onze dank uitspreken aan Frank Vermeylen, Guy Boselli, Michael Huigen en Bill McKeegan voor hun deskundige akoestische adviezen en duidelijke uitleg. Het zal moeilijk zijn om deze organisatie te overtreffen, maar bij Alpha High End geloven we dat the sky is not the limit!
Memorabele demonstraties in Turnhout…
In maart 2024 doken we in de fascinerende wereld van de “Deens-Italiaanse” show. De sterren in de schijnwerpers, Raidho TD2.2 en de Pathos Infol-versterker, betoverden het publiek met adembenemende melodieën.
Toen, in oktober, was de opwinding op zijn hoogtepunt met een flamboyante “Amerikaanse” show. Deze première stelde ons in staat om de nieuwe Wilson Audio Watt Puppy-luidsprekers te onthullen, aangedreven door Dan D’Agostino-elektronica, inclusief de Progression-eindversterker.
Beide momenten waren echte successen en bewezen eens te meer de tijdloze aantrekkingskracht van onze gasten om uitzonderlijke geluiden te ontdekken.
En bij Alpha High End Brussels…
In november organiseerden we de show “If I Were a Rich Man“, waarin we de iconische Neolith-luidsprekers van Martin Logan (150K) presenteerden, gecombineerd met Burmester-apparatuur: de 808MK5-voorversterker in combinatie met twee 909 MK5 mono eindversterkers, de Wadax Studio Master als bron en de Transrotor Rondino voor analoge vinylweergave. Dit alles onthulde de volledige kracht van de elektrostatische luidsprekers. Een dergelijke geluidskwaliteit was ondenkbaar zonder deze versterkers en hoogwaardige bronnen.
De maand daarop organiseerden we een “Scandinavische Show“, met merken als Raidho en Hegel Pre & Power, in combinatie met de beste streamer van Aurender. Dit evenement bood ook een demonstratie van Scansonic (een toegankelijkere optie). Via Roon konden bezoekers dezelfde muziek op verschillende systemen beluisteren, waardoor ze de prestaties van drie verschillende prijscategorieën konden vergelijken.t chez Alpha High End Brussels…
Wees voorbereid op nog meer verrassingen in 2025: nieuwe en originele voorstellen die u zullen verrassen en inspireren. We wensen u het allerbeste (en veel muziek!) voor het nieuwe jaar.
Het Alpha High End Team









